dystrybutor

Dystrybutor Brykietu PDJ

QR code
BEGIN:VCARD VERSION:3.0 N:SYLUX Leszek Humaj ADR;INTL;PARCEL;WORK:;;ul. Kosmowska 55;Borzęcin Duży;;05-083;Polska TEL;WORK:510 260 728 URL;WORK:www.dobrybrykiet.pl END:VCARD

SYLUX Leszek Humaj

nazwa firmy:SYLUX Leszek Humaj
adres:ul. Kosmowska 55
kod pocztowy:05-083
miejscowość:Borzęcin Duży
województwo:mazowieckie
gps:52.2503378, 20.725571
telefon:510 260 728
www:

Transport:

Wszystkie sprzedawane produkty bez problemu możemy dostarczyć własnym transportem na terenie Warszawy i okolic w ciągu 24h . Również cena jest niezaprzeczalnie niska. Przy zamówieniu powyżej 0,5 tony brykietu koszt dostawy to jedyne 1 zł / km (liczone tylko w jedną stronę).

Jeżeli chcesz zapytać czy możemy dostarczyć Twoje zamówienie w nietypowym miejscu zadzwoń do nas!

Jak liczony jest koszt dostawy?

Koszt dostawy liczony jest wg wskazań licznika samochodu dostawczego. Za punkt wyzerowania licznika przyjmuje się adres magazynu. Jeżeli chcesz dokładnie wiedzieć ile będzie kosztować dostawa najszybciej sprawdzisz na mapach Google. Możesz też zadzwonić.

W jakim miejscu mogę sam przyjechać po towar?

Osoby, które chcą same odebrać towar zapraszane są do naszego biura (połączonego z magazynem) znajdującego się na obrzeżach Warszawy.

Kiedy mogę skorzystać z waszego transportu?

Nasz transport dostępny jest dla klientów z okolic Warszawy (do 100 km). Jeżeli Twoje zamówienie osiągnęło wartość ponad 200 zł oznacza to, że możesz skorzystać z naszego transportu


Dodatkowe informacje:

O nas

Od 8 lat zajmujemy się zaopatrzeniem firm i osób prywatnych z Warszawy i okolic w najwyżej jakości materiały opałowe. Ilość zadowolonych klientów stanowi o jakości naszej obsługi.

Naszym priorytetem, podobnie jak i naszych klientów są wartości ekologiczne. Właśnie je chcemy rozpowszechniać do jak największej ilości osób. Środowisko woła o pomoc, a znacząco niższe wydzielanie dwutlenku węgla do atmosfery jest świetną odpowiedzią naszych klientów.

Celem firmy jest by jak najwięcej osób zerwało z zakorzenionym w umysłach polskich rodzin trendem korzystania z paliw kopalnych, na rzecz nowego sposobu myślenia ? palenia biomasą, która daje ciepło naszym ogniskom domowym zapewniając jednocześnie wysoką funkcjonalność i czystość w użytkowaniu.